Ubytovaní

Ubytování u Šírků 

Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování ve stylových apartmánech nedaleko lázeňského města Třeboň s venkovním posezením a zábavou pro děti ...

 
Naše apartmány jsou pro Vás k dispozici po celý rok. Celkem nabízíme ubytování pro 42 osob. Každý apartmán disponuje svým vlastním sociálním zařízením, malou kuchyní s lednicí a TV. 

Nabízíme 2-5 lůžkové apartmány. Součástí ubytování jsou dvě společenské místnosti pro 15-20 osob s kuchyní, kde si můžete i uvařit.

Uzamykatelná kolárna a parkoviště je pro všechny zdarma.
 
K dispozici je pro naše ubytované venkovní posezení s krbem na grilování. Pro nejmenší máme připravené dětské hřiště se skluzavkou, houpačkou, trampolínou a v létě také s venkovním bazénem.


Ubytování je předěláno z původní zemědělské usedlosti z roku 1872. Rekonstrukce probíhala v letech 2005-2017. Jsme rodinný penzion... 

Společenské místnosti a venkovní posezení

Popis apartmánu

Pro Váš lepší výběr, si Vám dovolujeme níže představit jednotlivé zařízení apartmánů a jejich fotografie. 

Pokoj č. 1

Dvoupodlažní mezonetový apartmán pro 5 osob s vlastní koupelnou a kuchyňkou. V přízemí apartmánu je kuchyňka s lednicí, s jídelním stolem, TV a manželskou postelí a koupelnou a sprchovým koutem. Po dřevěných schodech nahoru je další ložnice pro 3 osoby. Doporučujeme pro rodiny se staršími dětmi.


Pokoj č. 2

Dvoupodlažní mezonetový apartmán pro 4 osoby s vlastní koupelnou a kuchyňkou. V přízemí apartmánu je kuchyňka s lednicí, s jídelním stolem, TV a koupelnou se sprchovým koutem. Po dřevěných schodech nahoru je ložnice pro 4 osoby. Doporučujeme pro rodiny se staršími dětmi.

Pokoj č. 3

Přízemní dvoupokojový apartmán pro 4 osoby. V první místnosti je kuchyňka s lednicí, jídelní stůl, TV a koupelna se sprchovým koutem. V druhé místnosti je ložnice pro 4 osoby. Tento apartmán doporučujeme pro rodiny s malými dětmi. 

Pokoj č. 4

Dvoupodlažní mezonetový apartmán pro 5 osob s vlastní koupelnou a kuchyňkou. V přízemí apartmánu je kuchyňka s lednicí, s jídelním stolem, TV a manželskou postelí a koupelnou a sprchovým koutem. Po dřevěných schodech nahoru je další ložnice pro 3 osoby. Doporučujeme pro rodiny se staršími dětmi.

Pokoj č. 5

Přízemní jednopokojový apartmán pro 3 osoby. Disponuje kuchyňskou linkou s lednicí, jídelní stůl, TV a koupelnou se sprchovým koutem. Ve stejné místnosti je ložnice pro 3 osoby. Tento apartmán doporučujeme pro páry.

Pokoj č. 6

Přízemní dvoupokojový apartmán pro 3 osoby. V první místnosti je kuchyňka s lednicí, jídelní stůl, TV a koupelna se sprchovým koutem. V druhé místnosti je ložnice pro 3 osoby. Tento apartmán doporučujeme pro rodiny s malými dětmi nebo pro páry.

Pokoj č. 7

Nově otevřený, prostorný podkrovní apartmán pro 4 osoby. V první místnosti je kuchyňka s lednicí, jídelní stůl, TV a koupelna s velkou vanou. V druhé místnosti je ložnice pro 4 osoby s přebalovacím pultem. Tento apartmán doporučujeme pro rodiny s malými dětmi, miminky. Vhodný je však pro všechny.  

Pokoj č. 8

Podkrovní jednopokojový apartmán pro 2 osoby. Disponuje kuchyňskou linkou s lednicí, jídelním stolem, TV a koupelnou se sprchovým koutem. Ve stejné místnosti je ložnice pro 2 osoby s přistýlkou pro malé dítě. Tento apartmán doporučujeme pro páry.

Pokoj č. 9

Nově otevřený, prostorný podkrovní apartmán pro 4 osoby. V první místnosti je kuchyňka s lednicí, jídelní stůl, TV a koupelna s vanou. V druhé místnosti je ložnice pro 4 osoby. Tento apartmán doporučujeme pro rodiny s malými dětmi. Vhodný je však pro všechny.  

Pokoj č. 10


Nový nadstandartní pokoj č.10. Pokoj č. 10 je pro 2 osoby. Disponuje svým vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou s vařičem, lednicí a svou privátní finskou saunou. 

Apartmán č.11 - BYT

Pro sezónu 2024 jsme pro Vás připravili nový apartmán. Apartmán BYT disponuje velkou kuchyní s vařičem, troubou, myčkou, lednicí a velkým jídelním stolem. Dále disponuje dvěma ložnicemi, jedna pro dvě osoby a drůhá pro 3 os. , dále koupelnou s vanou a odděleným WC. Byt má svojí terasu s posezením. 

Apartmán bude k dispozici od 1.7.2024.